Kategoria: Motoryzacja

Na jakiej podstawie przeprowadza się modernizację klimatyzacji?

W obecnych czasach klimatyzacja jest normą w większości aut sprzedawanych na polskim rynku. Niestety nie wszyscy automobiliści rozumieją, że żeby funkcjonowała klimatyzacja poprawnie przez sporo lat, konieczne bywa jej restaurowanie oraz urealnianie rutynowych weryfikacji szyku….
Warsztat klimatyzacji samochodowej

W nowiutkim aucie nie trzeba czynić przełom procedur organizacyjnych dotyczących klimatyzacji samochodowej, bowiem rutynowy bilans ogranicza się zazwyczaj do zasilania bodźca chłodzącego jak również wymiany filtra pyłkowego. Tak zorganizowany system umie produktywnie ochłodzić wnętrze konstruując zadowalający mikroklimat dla kierowcy jak również pasażerów….
W jakiej chwili przyczyni nam się serwis?

Warsztat motoryzacyjny powinien być kojarzony z tytułami takimi jak, renowacja, wymiana i oględziny. W całym tym zestawie słów, priorytetowe libretto to oględziny, gdyż ta procedura winna bywać realizowana bardzo często ażeby zapobiec teoretycznym usterkom oraz w razie potrzeby usunąć powstałe już kłopoty….
Czym jest międzynarodowy przewóz?

Właściwie rzeczywiście można by mówić oraz uznać, iż transport międzynarodowy rozpoczyna się już w terminie gdy dowodzi się wszelkimi usługami eksportu towaru albo ludzi poza granice kraju. Aczkolwiek w momencie kiedy Polonia pozostała krajem członkowskim Unii Europejskiej, kwestia się odrobinę mota, gdyż wszelkie serwisy tranzytowe są wówczas uznawane za okazywane w centrum wspólnoty, a my…
Jak zatroszczyć się o klimatyzację transportową?

Obecnie klimatyzacja transportowa jest niemalże normatywem w każdym aucie. Na przekór temu, iż każdy spośród nas rozumie jak ona prezentuje się oraz do czego przeznaczona jest i tak nie każdy uświadomił sobie jak właściwie winno się ją używać. Tak więc w klarownym skrócie….
Lokalny transport zasłużył na medal

W ubiegłym miesiącu, okazało się że dopadł mnie kłopot. Nic wielkiego oczywiście,okoliczności mnie zmusiły by, przewieźć do miasta na drugim końcu Polski pewną całkiem pokaźną palmę. Żyła sobie bidusia w starej posiadłości stryjka, dostawała trochę za mało słońca ale zrobiła użytek z okazji i wyskoczyła na duże parę metrów. Dużo więcej jak standardowe skromne parę….
Czy warto kupić napęd do bramy najwyższej jakości?

Człowiek który jest wyposażony w automobil i do tego miejsce parkingowe w budynku dowiaduje się, jak liczące się jest to, jaką zainstalowaliśmy w pomieszczeniu garażowym bramę oraz czy posiadamy przy bramy napęd automatyczny. Brama wjazdowa jest wykorzystywana przynajmniej raz na dzień, gdy podążamy rano na miejsce pracy i kiedy z niej idziemy do domu….
Zabudowy przedsiębiorstwa Konar

Szukasz dobrej przyczep lub naczepy. Obecny producent nie spełnia Twoich oczekiwań odnośnie jakości? Zapoznaj się z ofertą producenta przyczep ze Stęszewa. Spółka Konar proponuje swoim klientom różnorodnego rodzaju i przeznaczenia zabudowy floty samochodów….
Naczepy firmy Konar

Dystrybutor Konar oferuje swoim konsumentom różnego typu i przeznaczenia zabudowy ciągników siodłowych….