Kategoria: Firma

Budowa sieci wodociągowej we wsi

W naszej wsi nie wykonali nadal kanalizacji. Okazuje się to dla sąsiadów olbrzymi problem, bo nieprzerwane wywożenie dołu z szambem bywa upierdliwe i kosztowne….
Studnie i odwierty w Poznaniu

Tak około kombinowałem bodaj w zasadzie na początku tego przedsięwzięcia zwanego studnie. Prawdziwa batalia z tym problemem trwa od miesiąca….
Dekoracyjny grzejnik do łazienki

W polskim regionie pogodowym zawsze, kiedy mówi się o budowaniu rancza lub dowolnego odrębnego gmachu, pojawia się wątpliwość temperatury wnętrza. Najczęstszym rozwiązaniem temperatury wnętrza okazuje się ogrzewanie centralne, potrzebujące grzejników przygotowanych do ogrzewania wodnego….
Czy warto kupić napęd do bramy najwyższej jakości?

Człowiek który jest wyposażony w automobil i do tego miejsce parkingowe w budynku dowiaduje się, jak liczące się jest to, jaką zainstalowaliśmy w pomieszczeniu garażowym bramę oraz czy posiadamy przy bramy napęd automatyczny. Brama wjazdowa jest wykorzystywana przynajmniej raz na dzień, gdy podążamy rano na miejsce pracy i kiedy z niej idziemy do domu….
Wprowadź dobrą politykę firmy!

Działania polityczne wielu firm opierają się niestety głównie na marketingu. Gdyby jednak dokładnie przyjrzeć się tej tematyce to z pewnością znalazłoby się parę firm na naszym rynku, które ponad marketing stawiają jakość swoich produktów….
Zabudowy przedsiębiorstwa Konar

Szukasz dobrej przyczep lub naczepy. Obecny producent nie spełnia Twoich oczekiwań odnośnie jakości? Zapoznaj się z ofertą producenta przyczep ze Stęszewa. Spółka Konar proponuje swoim klientom różnorodnego rodzaju i przeznaczenia zabudowy floty samochodów….