Tag: mechanik tir

Na jakiej podstawie przeprowadza się modernizację klimatyzacji?

W obecnych czasach klimatyzacja jest normą w większości aut sprzedawanych na polskim rynku. Niestety nie wszyscy automobiliści rozumieją, że żeby funkcjonowała klimatyzacja poprawnie przez sporo lat, konieczne bywa jej restaurowanie oraz urealnianie rutynowych weryfikacji szyku….
Warsztat klimatyzacji samochodowej

W nowiutkim aucie nie trzeba czynić przełom procedur organizacyjnych dotyczących klimatyzacji samochodowej, bowiem rutynowy bilans ogranicza się zazwyczaj do zasilania bodźca chłodzącego jak również wymiany filtra pyłkowego. Tak zorganizowany system umie produktywnie ochłodzić wnętrze konstruując zadowalający mikroklimat dla kierowcy jak również pasażerów….
Czym jest międzynarodowy przewóz?

Właściwie rzeczywiście można by mówić oraz uznać, iż transport międzynarodowy rozpoczyna się już w terminie gdy dowodzi się wszelkimi usługami eksportu towaru albo ludzi poza granice kraju. Aczkolwiek w momencie kiedy Polonia pozostała krajem członkowskim Unii Europejskiej, kwestia się odrobinę mota, gdyż wszelkie serwisy tranzytowe są wówczas uznawane za okazywane w centrum wspólnoty, a my…
Jak zatroszczyć się o klimatyzację transportową?

Obecnie klimatyzacja transportowa jest niemalże normatywem w każdym aucie. Na przekór temu, iż każdy spośród nas rozumie jak ona prezentuje się oraz do czego przeznaczona jest i tak nie każdy uświadomił sobie jak właściwie winno się ją używać. Tak więc w klarownym skrócie….